summer

Jak je lepší psát odvolání na střední školu ručně nebo na počítači??

Nejlepší odpověď
chudst

Rozhodne na pocitaci a dodrzet vsechny formality, jak se u oficialniho dopisu slusi.

Další odpovědi
sejtanka

Na PC

Hlada

Na počítači podle normy ČSN 01 6910.
Hlavně ale bez pravopisných chyb.

michalsanda

nejsnadnější je stahnout si třeba na google předlohy odvolání na střední nebo podobně:-) pak pozměnit v to co potřebuji škola jmeno datum případně důvod:-) a je to může se polsat i meilem. jelikož podle zákonnů čr se elektronický pošta také bere v ůvahu a je nani stejná zákonna povinnost odpovědět:-)