Drap

Jak je dostat ven ?

http://letecka­posta.cz/529960772
Doplňuji:
Takže nám všem nezbývá nic jiného, než u příštích voleb dlouho a objektivně přemýšlet

Nejlepší odpověď
led

Na zvieratá vám pomôžu mechanické pomôcky – píla, žeriav, rebrík.
Posledný obrázok, ako vyprošťovacie nástroje sa používajú parlamentné voľby.

Další odpovědi
briketka10

nemám co dodat led řekla vše, zvířátkům přijedou pomoci hasiči a těm syčákům nepomůže nic jiného než zvolit někoho jiného..
Doplňuji:
přemýšlet ??
no nevím, aby bylo taky z čeho vybírat, raději bych volila ty slony než to stádo volů dole vpravo !! 😁