kiki011

Jak jdou za sebou podle doby ? MAJÁLES,VELIKO­NOCE,RYTÍŘSKÝ TURNAJ,PLES,KI­NO,MASOPUST

Odpovědi
venkovan

Jestli tomu rozumím, má to být seřazeno podel doby vzniku takových akcí. Tak si ke každému napiš s jakou dobou dějin ta či on událost je spojena. Majáles je studentská záležitost, Velikonoce křesťanská, turnaj souvisí s obdobím středověku, ples to je také hodně stará záležitost – je otázka se kterým obdobím to ve škole spojují, kino je období kdy lidi se naučili varábět filmy a masopust je lidová slavnost – opět záleží na době se kterou ji ve škole spojujete.
Celkem jednoduchý úkol – neboj se. Napiš si první a poslední a ostatní mezi to celkem dobře zařadíš.

briliant

Já si myslím, že na řešení domácích úkolů jsou jiné stránky!

Rocker

Rytířské turnaje můžou být kdykoli,kino snad bývá každý týden,pokud ještě v obci vůbec nějaké je.