Redog

Jak jde zrušit nebo obejít věcné břemeno?

Moje babička po své mamince zdědila barák s věcným břemenem svým bratrem. Chtěl by jsem se zeptat zda ho nejde nějak vyhodit?

Nejlepší odpověď
modriblesk

vyhodit ne, ale prodat svuj podíl, ,a máte pokoj
a nebo ho vyplatit ,teda jeho podíl což chce soudní odhad kolik je celková cena nemovytosti a dát mu jeho podíl jinak to asi nejde

Další odpovědi
Pájo

Sežeňte mu jiné bydlení, pokud bude souhlasit, pak by věcné břemeno pozbylo smyslu…