Michal Kole

Jak jde nenápadně přimět slečnu k „rande“ v bazénu (aby předvedla jak uplave 50m pod vodou), aby si to nevyložila jinak

(např. že ji chci očumovat ve sprše a v plavkách).

Jak to lze třeba ve škole či v zaměstnání „nenápadně, diplomaticky okecat“, aby špolužačka, spolupracovnice, šla se mnou do toho bazénu ?

Jak té slečně, lze vysvětlit, že plavání je u mě nejduležitější věc.

Inspirace: Malý František Liška, v seriálu Ulice na TV Nova balí spolužačku Wiki, to mě inspirovalo k dotazu.

Nejlepší odpověď
Rocker

Normálně jí řekni,že jdeš v sobotu večer plavat do bazénu,jestli by nechtěla jít s tebou,že jí zveš.Když bude souhlasit,je to vyřešený.
Doplňuji:
Připrav se na to,že když uplave 50m pod vodou,bude to chtít předvést i od tebe.Dáš 50 m pod vodou?