89Jakub89

Jak, jakým způsobem něco dokázat, dosáhnout úspěchu? Práce, vzdělání…

Nejlepší odpověď
quentos

čím vyšší vzdělání, tím vyšší šance. Tím ale neříkám, že bez vzdělání se nedá něčeho dosáhnout. Spousta slavných spisovatelů odešlo z VŠ před jejím ukončením. Hlavní je CHTÍT, SNAŽIT SE, VYDRŽET a PILOVAT to, co děláte, ať už je to cokoliv.

Další odpovědi
Fred

Urcuj si sve cile a planuj k nim cestu.

Koncentruj se na to, co v danou chvili delas.

Planuj dopredu.

Nejprve vzdy premyslej, jak neco budes delat, pak to delej.

Hledej idealni reseni. Predpokladej, ze je mozne uplne vsechno. (Neni, ale ty hranice si stavime tak blizko, ze muzeme s vyhodou predpokladat, ze je mozne vsechno.)

Naslouchej lidem.

Res problemy. Hledej priciny a odstranuj to, co te brzdi.

Udrzuj si nad vsim nadhled. Mej prehled o tom, co te povzbuzuje, co te naopak uzemnuje. Omezuj, co ti bere energii, planuj si to, co ti energii dava.

A rada dalsich veci. Pak budes uspesny. V cemkoliv. A bez velke namahy. Neni treba drina k uspechu, jde to delat efektivne, rychle.

Je take rada knih o uspechu, osobnim rozvoji apod. Doporucuji napriklad:
Tyden pro osobni uspech
Nebojte se nepracovat

Ke zlepseni pameti:
Uspesna pamet

Dalsi uzitecne vedomosti prinasi studium psychologie. Knih je napsana spousta a mnoho jich je psano poutave, velmi ctive, spolu se spoustou prikladu, prihod apod.

poa.li

Nejlépe je najít zaměření, kreré Tě opravdu naplňuje a zajímá. Tomu se pak cele věnovat… Úspěchy se pak dostaví..