steipavka

Jak investovat 1000000kč.Dá se u nás žít z ůroků nebo je to pakatel?

Nejlepší odpověď
anonym

z úroků se žít nedá ten není velký,navíc pokud čím je vklad menší tím větší jsou úroky,jestli chcete úročně těžit je lepší částku rozdělit a vložit na více kont do více bank,ale i tak to nebude žádná sláva,i když milion je hodně peněz tak k nějaké větší investici to taky není moc,ale dá se stím už něco dělat dnes je velký boom vklad do pozemků,projděte mapu hlavně vesnice blízko větších měst zkupte pozemky,ale at nejsou stavební ty jsou levnější,požádejte na katastru o zápis do stavebního pozemku a ten mnohem dráž prodáte,tuto verzi co jsem vám popsala je hodně zjednodušená budete si o ní muset získat informace třeba u realitek nebo na internetu

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud bysme vzali úrok 4% ročně, vychází to takto:
1000000×4%x30­:365=3288,–Kč a z toho 15% daň=2.795,– čistého měsíčně.
Dá se z toho žít?

ReHu

Ono jde o to, kam a kdy se investuje.
Vím o případu investice 1 mil, kdy po pár měsících z toho byly 4 mil.
Ale to není o tom investovat do úroků.
Doplňuji:
Já mám kontakt na pána, který je sice už v důchodu, ale finance ho vždy zajímaly. Mám s ním dobré zkušenosti.
Investicím se věnuje.
Pokud bys chtěla kontakt, ozvi se.

Jsemtady

Banky dělaj jednou za čas TRADE, ale sežeň někoho od nich aby tě tam přivzali:-)

pq

Zkuste: www.akcieporadim.cz