e1232851@trb

Jak investovat 100 000 Kč?

Odpovědi
Rokio

To záleží na tom, jaký máš vztah k riziku. Pokud jsi konzervativní investor, doporučuji stavební spoření či dluhopisy. Pokud jsi rizikový investor, doporučuji akcie světových značek.

Pokud ovšem chceš vysokou výnosnost a nevadí ti, když na investici nemůžeš mnoho let šáhnout, tak doporučuji zlato či stříbro. Tyto dva drahé kovy jsou z dlouhodobého hlediska stabilní.

df

Jan Werich zpival …" zlato meli pouze ti, co znali kseftovat a ostatni z nouze zacli pracovat". Takze kseftovat

luckykubrt

Ježíš by ti řekl: „Jdi a rozdej chudým.“ .-)

Hlada

Půjčky P2P, forex, vlastní podnikání.

Panthe

Vlastně je to docela jasné – s touto částkou, bez zbytečného rizika, bez podvádění a porušování zákona, bez zbytečného investování času a zbytečné práce s celkem uspokojivým výnosem je půjčování peněz.

anonym

Pošli mi je na oučet.

kelley

Koupit garáž a pronajímat.

Kamix

Díval jsem se na https://www.du­ofinance.cz/dru­hy-investicnich-fondu na možnosti investování do fondů a ze všeho nejvíce mě zaujal nemovitostní fond. Vidím jak jsou nemovitosti čím dál dražší, takže to podle mě dává velký smysl.

klapalfr

Já bych teda asi také nejspíš takovou částku investoval do nějakého drahého kovu. Zrovna nedávno jsem na https://www.in­vestice.cz/ četl, že třeba zlato je z hlediska ceny dlouhodobě stabilní, takže bych investoval nejspíš právě do něj.