mirekborek

Jak invertovat reproduktory?

Mám reproduktory opačně (pravý vlevo, levý vpravo) a nemůžu je otočit. Jdou nějak v systému (win7 prof, realtek) invertovat?
(Reproduktory mám tak ze kabel 1. Repraku je v konektoru a 2 reprak je tazen kabelem z 1. Takže mám pouze 1 reprak v konektoru)

Nejlepší odpověď
Dochy

Jak to máš připojené? Malý zesilovač integrovaný v repro? Kabel od repruduktoru s 3,5 jackem do PC? Pokud to nepůjde jinak pak Ti jakýkoli bastlíř předělá konektor (nový konektor cca 10kč plus zkrácení šňůry o cca 5cm), nebo Ti udělá redukci která strany prohodí…

Doplneni: Takze jak jsem rikal. Bud zkratit a predelat konektor, nebo si nechat udelat redukci… (pokud neprojde zmena nastaveni v PC)

Další odpovědi
Emefej

Ve Win netuším, ale v Linuxu to jde. Možná tuhle pokročilou funkci podporují i Win.

Kepler

No, já nevím, jestli je problém v SW nebo hlavě. Normálně platí zapíchnout repro na správné straně.