Jak introvert přežije party, společenská setkání? Introvert nepotřebuje být denně ve styku s plno lidmi.

Nejlepší odpověď
Pájo

Introvert takový si na párty najde činnost, která jej zabaví a díky tomu mu čas rychleji uteče. Nemusí nutně tančit a nuceně konverzovat s lidmi, může pouštět hudbu, obsluhovat gril, sednout za klavír ap. ;)… pokud se něco takového na párty uskutečňuje…

Další odpovědi
anonym

Introvert – je-li moudrý a samostatný, na párty nechodí…
😉
A když už z nějakého důvodu ´musí´, sedne si k ´bufetu´ se skleničkou a konzumuje. A konzumuje. A konzumuje…
😉

huxa

Pokud nebereš extrémního introverta, prožije jej téměř stejně jako extrovert. Případně jak píše mowla-bude více pít, neboť kvůli tomu tam nejspíše přišel.

marci1

Přežije. Na takovéto akce moc nechodí a když, tak se zabaví sám. Zažila jsem jednou paní doktorku, která si pletla (!). Na můj udivený dotaz:„Co to je ?
Schovat .“ ( samozřejmě s úsměvem ) pletení schovala a super jsme se pobavily. 🙂

Stingo

Pokud se mu na party nelíbí, nevím proč by tam měl chodit. A jestli tě do toho nutí v práci, tak si buď trvat na svém nebo si najít práci jinou.