Jak instalovat Skype do netbooku Acer Aspire One??

Dovezl jsem si ze zahraničí netbook Acer Aspire One, potřebuju do něj dostat Skype, v nabídce ale není. Poradíte?

Odpovědi
taku1

Nevím, jak je to u prvních modelů, ale Aspire One by snad Skypu měl mít, ne? Vím, že u těch prvních jsem to řešil s jedním známým, taky ho tam neměl. Nakonec jsme to tam nějak dostali přímo přes Skype.com. Stáhli jsme balík Skype pro Fedoru (ten Linpus v One je na ní založen) a doinstalovali nějaké závislosti, ale na přesný postup si už nevzpomínám.
Mrkl jsem na stránky Aceru a oni už ho nabízejí sami. Stačí jít na službu Stažení ovladačů a vybrat v nabídce Aspire váš model. Kromě ovladačů je tam i položka Software a Skype tam vidím. Zkuste. http://support.acer-euro.com/driver­s/downloads.html

Zdroj: support.acer-euro.com/driver­s/downloads.html