janeczkova2

Jak instalovat přes daemon?

Dobrý den, mám staženou hru a chci si jí instalovat přes daemon, ale nejde mi to. dám připojit obraz, vyberu soubor, napíše se mi, že se obraz připojuje a nic. když jsem klikla na tento počítač a jednotku na kterou jsem to připojovala, vždy se mi ukázalo, že aplikace nebyla nalezena. Děkuji

Nejlepší odpověď
Reuef

zkuste si to u nejakeho kamarada a jestli mu to bude delat taky tak je vadny image soubor…nebo si ten image zkuste vypalit