pas

Jak instalovat do mobilu oznámeni pro sms?

Samsung galaxy duo. Po stažení zvuku (hudby) se toto uloží do hudební knihovny a při zvolení nastavení / vyzváněcí ton / lze vyhledat a zvolit staženou melodii. Tento postup se však nedá použít pro tony sms, Máte někdo nápad jak to provést? Za rady předem díky.

Odpovědi
WastingDougl

Jednoduse staci mit pametovou kartu,tu pripojit k pc,tak najit slozku media/sound/no­tifications a tam to vse skopirovat a pak to pujde nastavit.pokud tam tyto adresare nejsou staci je vytvorit.neni nic jednodussiho.