Shuffle

Jak inportovat do programu Pinnacle?

Dobrý den, můj problém se týká progamu Pinnacle. Měla jsem zkušební verzi Pinnacle 15 na 30 dní.. Ta vypršela, tak mám na jiném notebooku stejnou verzi (zase free trial) a chci dodělat za těch 30 dní video. Ale nevím, jak mám z PC 1 přetáhnout rozdělaný film (video) do PC 2. Poslala jsem to mailem a nevyšlo to. Ptám se tedy, jakou variantu byste (jste) volili vy. Myslím tím zkopírovat na USB Flash a další nápady… Děkuju

Odpovědi
led

Dáta sú uložené vo viacerých adresároch. hlavné dáta máte uložené podľa základného nastavenia vo vašom uživateľskom adresáre. Nahrajte si z vášho domovského adresára v mojich dokumentoch celý adresár Pinacle a preneste na druhý počítač (pozor na veľkosť). v tomto adresáre máta nahraté nastavenia programu a vašej práce.
Pozrite sa do nastavenia Pinacle tam to úložisko uvidíte