joelis

Jak importuju adresář z emailu?

jo to vím že na exportovat to se mvsehno delal a jinak mam outlock 2007 a eroro mi to hází:SOubor abook.csv není platný pro soubor internetoveho kalendaře nechapu no proste :)

Odpovědi
Alesh

Čili máš ten export z toho seznamu.cz v csv. A ten samotný outloook má v nabídce importu, že můžeš csv importovat a když to dáš, tak to vyhodí error? Chápu to správně?
Pokud je to tak, pak to csv otevři v textovém editoru (např. Notepad) a musíš to upravit. Patrně bude potřeba nahradit (Ctrl + H) středníky čárkami nebo naopak.
Pokud by ani to nepomohlo, pak bych zkusil postup, že bych si udělal jeden kontakt v Outlooku vyexportoval bych ho do csv a to bych porovnal s tím csv ze seznamu a příslušným způsobem to upravil.

BandiOl

csv soubor je textový soubor s oddělovači. Soubor otevřete (naimportujete) v tabulkovém kalkulátoru, např MS Excel, OpenOffice Calc, apod.