Avatar uživatele
chudst

Jak hromadně odstranit z facebooku lamer.cz?

Mozna, ze nekdo pouziva lamer.cz; pak vite, ze kdyz kliknete na „libi se mi“, pak se vam zobrazi dana citace i na facebooku. Jenze kdyz si projedete 50 citaci a 20 se vam libi, pak mate FB zahlceno samym lamerem. Ja to drive neresil, ted uz me to docela vadi. Vazne se mi nechce postupne odebirat kazde upozorneni na citaci na me zdi zvlast. Nemate nejaky tip (at uz plugin do FireFoxu, nebo nejakou vestavenou funkci FB), jak se hromadne zbavit upozorneni na „libi se mi“ z jedne stranky? (Chci se jen zbavit upozorneni na zdi a nechci to promazavat po jednom.)
Doplňuji:
macin: poslal jsem vam jiz vcera mail. Mam tam pouze „Odebrat prispevek, Odstranit prispevek a odebrat libi se mi, Oznacit jako spam“. To, co popisujete, jsem tam mival kdysi, nyni to tam nemam. (Vyzkouseno ve vice prohlizecich.)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? vagra, Kerberus, Terryle, Deli, anonym, anonym před 4755 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
macin

Na FB se dá nastavit skrývání všech najednou. Na zdi, kde jsou tyto příspěvky zobrazeny stačí u jednoho najet doprava nahoru(u konkrét­ního příspěvku) a tam se objevý možnost skrýt. Tak nastvíte skrýt lamer. cz.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek