erevin

Jak hrát Warcraft v češtině?

Ahoj, chci začít hrát Warcraft 3: Frozen Throne a ráda bych to hrála v češtině. Na internetu jsem našla, že se k tomu něco stahuje, ale já moc hry neznám, tak jestli mi někdo může poradit, co dělat?
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Zbynas

U každé technické otázky je potřeba zadat co nejvíce informací, abychom mohli poradit. Například hlavně, zda-li je to koupená hra či pirátská kopie.

anonym

Koukni sem:
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=Warcraft+v+%C4%8De%­C5%A1tin%C4%9B