FiveGirls

Jak hrát ve filmu?

Dáte mi prosim někdo webovou stránku na herectví?-tím myslím že chci hrát ve filmu a nemůžu nic takového sehnat.Děkuji za odpověď.

Odpovědi
anonym

přímo takto to moc nefunguje.. filmaři většinou dávají nabídky do různých uměleckých škol. Sledujte weby tvůrců filmů, různých agentur. Popřípadě se registrujte na nějaký seznam herců.. Vyhledejte si různé castingy.. atd

asarielka

nejlepší stránky u nás jsou www.castingove­agentury.cz … čas od času se tam objeví nabídka na casting většinou vedlejších rolí či kompars, můžete si tam napsat vlastní inzerát, kde se budete „prodávat“, ale především je to bezkonkurenční databáze všechn castingových agentur v ČR i SR, názory na jednotlivé agentury, upozornění na podvodné agentury, atd. atd…

Mari Zavadil

Mám taky zájem o roky ve filmu ale nevím jak najít konkurz