Jak hrat potichu na kytaru?

Ahoj, zajímalo by mě, jak mám hrat na kytaru, ae aby to nebylo tak nahlas, hraju trsátkem a přehraju i moje zpívání, což je docela na prd. Neznáte nějakou fintu? Já sem slyšel, že u hlavičky bych měl struny obvázat provázkem, ale to bylo zase tak divně tlumený, že to znělo divně. Díky moc 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zkusil bych odmontovat struny, jenže co když je dobře, že zvuk kytary přehluší to zpívání?
Ještě bych to uvážil.

Další odpovědi
JayDee446

Neřež do toho tak pravou rukou :) – A jestli máš doopravdy tak hlasitou kytaru (nebo potichu zpíváš), zkus se naučit jiné doprovody (například vybrnkávání – to je tiché dost) a nebo hraj bez trsátka, to je také mnohem tišší.

anonym

Kytara nebývá hlasitá, když se na ní naučíš hrát v peřiňáku.Funguje to.Trochu nepohodlné,ale člověk si zvykne na všechno.