norek

Jak hrát hry?

chtěla bych si z kamaradkou zahrát hry je daleko jak to máme udělat abychom se připojili ani jedne se nám to nepodařilo a nevime to
Doplňuji:
Ano online ale nevim jak na to chceme hrat třeba slovni fotbal atd.chteji přihlašení musi byt přihlášena i kamaradka

Odpovědi
Marky71

Prosím ještě o doplnění tvé otázky, nelze z ní moc pochopit, o jaké hry se ti přesně jedná…?
Jsou hry, které se hrají on-line, tam problém není se tam s někým potkat. Vím, že má 10-ti letá dcera to tak s kamarádkami praktikuje.

Ocko0001

Ano musíte být obě dvě přihlášené pokud myslíš na www.hry.cz najedeš na hru pro 2,A dáš pozvat Kamaráda a dáš tam od té tvojí kamarádky Nick.