Miroslavst

Jak horké jsou lávové kameny při masáži?

http://media.web­seller.cz/prak­ticky-zivot/Fotolia_2063425_XS­.jpg
Asi moc ne, když se dávají na holé tělo. máte někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
sofie

dočetla jsem se že jsou horké,ale jak moc to nikde nepíšou

Další odpovědi
standa

Já jsem se od maséra dozvěděl, že kameny si ´připravuje´ ve vodě teplé prý cca 55°C.

Ale asi to s tou teplotou vody nebude tak horké, protože kameny vyndaval holou rukou a při masáži je rovněž držel normálně v ruce 🙂

ReHu

Na masáži láv.kameny jsem byla. Nejsou horké, jen příjemně teplé.
Masérka mi s nimi jezdila po zádech. Doporučuji 🙂.