Avatar uživatele
Agneta

Jak hodnotíte voltížní ježdění na koni?

Já to považuji za trápení koní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, gecco před 3447 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Stejně jako každé jiné ježdění. Nepovažuji to za trápení koní. Je třeba si také uvědomit, že pokud by se na koních nejezdilo, tak by se jich ani většina nenarodila.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Houbeles…
Ty koně to baví, asi jsi to nikdy nezkusila – ty koňové se smějí, ´rejpou´ do sebe (co se kterýmu nepovedlo, kde spad´ kůň a kde jezdec, co si ´lajsnou´ příště…).
___
Jezdil jsem parkur a džigitiku (voltiž)…
Vrcholem byly ´veselí huberti´ – něco mezi drezurou, votiž a crosscountry…
___
Asi se to nedá sdělit.
___
Ten, kdo nikdy s koněm nespolupracoval – ať si to vyzkouší…
A ten, kdo jo -ví…
😉
BTW – nejlepší zážitek – v tomto směru, je koně po takovémto ´předvádění´ čistit – umejvat, kartáčovat, vyčesávat hřívu a ocas…
To bys fakt ´koukala´, jak si mezi boxy ´povídaj´…
;-D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to určitě lepší,než když si kuň zláme nohy na velkej pardubickej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Být koněm, taky by mě to nevyhovovalo, nebavilo by mě to sekýrování, všechny ty nesmysly, co se učej, to už je skoro stejná hrůza, jako cirkus, ten jsem taky drtek nepojala.
Doplňuji:
Anebo koukni na tohodle bobce, jak se chová „přátelsky“ ke koníkovi, na rozloučeou ho aspoň trošku ještě poplácá bičíkem, no ne asi…přátelské povzbuzování
http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti-zahranici/162552/nej­slavnejsi-parkurovy-kun-sveta-hickstead-15-zemrel-pred-zraky-divaku.html

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

od 0 do 10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek