Loreta

Jak hodnotite-urad prace(pracak)?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

nepotrebuji

osobně nepotřebuji, ale jinak potřebný je. Věděl bych o jedné menšině, která by tam měla docházet povinně.

Další odpovědi
sejtanka

potrebny

Myslím,že je to východisko z nejhoršího,ale osobně jsem ho nikdy nepotřebovala,naš­těstí.

dědapetr

potrebny

Jsem na pracáku jako nezaměstnaný,zdra­votně znevýhodněný a nejsem menšina.

coco

je zbytecny

Tak já se tam šla jen zaregistrovat,dávky mi vyměřili,ale co se týče rekvalifikace,hle­dání práce tak to si musím zařídit sama…

filva

potrebny

GM

potrebny