Sůwa

Jak hodnotíte TV soutěž Master Chef na Nově?

Soutěž jako taková mi moc dobře připravená nepřijde, ale jestli jsou to skutečně kuchaři – amatéři, tak všechna čest. Mimo jejich kuchařského umění ale obdivuji hlavně odvahu a bojovnost. Ani za ty prachy…

Nejlepší odpověď
Drap

Některým kuchařům všechna čest. Celý pořad neni ani o vaření, je to spíše takový televizní humbuk. Porota se mě osobně zdá nepříjemná až protivná. Přestal jsem to už i sledovat.

Další odpovědi
Pájo

Tohle je přesně Nova… resp. co z poměrně vydařeného konceptu pořadu o vaření dokáže Nova udělat. Urážení, zesměšňování soutěžících, porotci nepříjemní a bez charisma.

Sleduji Masterchef Professionals v originálu (s českými titulky), což se nedá s českým provedením (byť laických, ne profesionálních soutěžících) vůbec srovnávat.
http://www.you­tube.com/watch?v=nfj9qIK­pIFE

MacChill

Koncept a provedení – skvělé, ale ti porotci :( .........

hanny 2

Nejdřív jsem se nedívala,ale teď mě to docela baví.Je to jeden z mála pořadů na úrovni,hodnotím odvahu soutěžících do toho jít a jejich někdy opravdu profesionální výtvory.