Tombik

Jak hodnotíte smazání palců dolů?

Abych pravdu řekl, já tedy záporně.

Nejlepší odpověď
quentos

spíše kladně… teď už se nedají zneužít. Jak už tu bylo řečeno, špatná odpověď, třeba od PANENKY, se pozná i bez nich. A jmenuju tě, Panenko, zcela záměrně, stejně jako ty tu zcela nespravedlivě jmenuješ Nuk Nuk nebo AnnuS a osočuješ je z běčeho, co by nikdy neučinily.

Další odpovědi
faktor82

Mě ta změna taky připadne k horšímu. Jak např. máme ukázat, že někdo napsal totální blbost?

annas

Je dobře, že se červené palce zrušily. Protože se vždy objevil někdo, kdo je nadělovat bez ohledu na to, zda odpověď byla správná nebo špatná. Několikrát jsem se o tom zmiňovala.

Panenko, jste vševědoucí, když tvrdíte, že jsem Vám dávala palce? Když jsem někomu palec přidělila, vždy šlo jen o špatnou odpověď. Já sama jsem červené palce dostávala, i když má odpověď byla správná. Takže neházejte vinu na mě, ale spíš se zamyslete nad kvalitou svých odpověďí. Na čas jsem právě kvůli nespravedlnosti odešla, ale červené palce se u Vás objevovaly stejně.
Když někoho obvviňuji, musím mít důkazy. Domněnka nestačí.
A opět osočování, o němž se stále vede diskuze.

Miroslavst

Jak se to vezme. On palec dolu nic neznamenal, protože body neubral. Pokud by ubral body, tak zase by se našel někdo, kdo by se jen mstil. Ono je to těžké.
Ale vadí mi, že někdo nedá palec nahoru, přestože je odpověď správná a užitečná.
Ale o tom to stejně není. je to o tom, dozvědět se něco.
Doplňuji:
faktor82: no totální blbost snad pozná každý a není třeba palce. Ale i pokud by palce dolu zůstali, tak i ta totální blbost nebyla nijak oceněna, tedy odečtením bodů.

ten který je

Když uvidím že někdo napsal totální hloupost tak mu to rovnou napíšu.Palce nejsou až tak potřeba.Už jsem se zde o tom jednou zminoval.

panenka

Já jsem osobně zase ráda takže to hodnotím kladně. Byly tu uživatelé kteří je dávali i schválně např:(NUK NUK,ANNAS a i dalším . I když se za palce dolů body neodečítali měli by jste si tu uvědomit že tu jsme kvůli lidem kterým se má zde pomoci a poradit a né si zde dělat naschváli.Takhle si osobně myslím že je to lepší jak to ted je uděláno.Vždycky se zde najdou lidi kterým bude neustále něco zde vadit i kdyby to vrátily zpět nebo pozměnili jinak.
Doplňuji:
Já to ANNAS myslela tak že VÁM NUK NUK a ostatním ty palce byly přidělovány a né že vy jste je dávala.

Nuk nuk

Je úplně jedno, zda existuje možnost záporného hodnocení odpovědi či nikoliv. Pokud mezi uživateli bude panovat určitá závist, zášť a dětinská potřeba toho druhého nějak srazit, budou se projevovat stále stejně.

anonym

  1. Je nutné, aby Panenka odpovídala na tuto otázku, když píše, cituji: … jste si tu uvědomit že tu jsme kvůli lidem kterým se má zde pomoci a poradit..?
  2. Tato nová forma „palcování“ je skvělá. Kritikou znevažujete práci a snahu pracovníka po kterém jsme požadovali změnu.

annas

Chtěla jsem ještě doplnit svou odpověď, ale pozdě.
Panenko, pokud jste svůj názor myslela tak, jak jste se vyjádřila ve svém doplnění, pak jste svou myšlenku formulovala nešťastně. Smysl odpovědi vyzněl plně jinak, proto jsem tak reagovala.