Dane

Jak hodnotíte mezilidské vztahy? Jsou dobré nebo spíše špatné?

Odpovědi
metalavenged

střední

Doplňuji:
Když se kouknu na zbytek světa, tak jsme na tom dobře.

da ny

velmi dobré

Mám to štěstí a moc si toho vážím :)
Ale, v naší zemi a na celé planetě by to šlo mnohem lépe, je to docela bída…

Mirdas

velmi dobré

Vše záleží jen na lidech.
Někteří vám dokáží skazit celý den a těm se pokud možno vyhýbám.
Druzí při setkání rozjasní jakoukoliv náladu.

anonym

špatné

Doplňuji:
Před revolucí byli lepší, pokud znám vyprávění od svých příbuzných a kamarádů z jiných vesnic či městeček.Po revoluci a následném vracení majetků je to daleko horší, lidi se hádají o každý metr pozemku.
Před revolucí tady byla parta lidí, kteří toho udělali pro vesnici hodně ať už po stránce materiální, tak po stránce kulturního vyžití (a zadarmo).Dneska jsou tyto lidi rozhádaný (a když ne oni tak jejich děti) a nikdo nic pro obec neudělá.....první na co se každý ptá, co za to bude?
A ve fabrikách (firmách) je to ještě hroší.Dříve party kde se nezkazila žádná legrace, dneska nesmíte promluvit na souseda vedle, a když pak vedoucí rozdá lístečky, že je potřeba propustit x lidí, aby každý napsal koho mají propustit, tak toto na dobrých vztazícj nepřidá.
Zrovna tak, když za rok se na pracovišti vystřídá x pracovníků, (protože dneska se nedávají smlouvy na dobu určitou, ale jen na několik měsíců), tak se nepořídí ani vytvořit kolektiv.
Dříve jsme s kolektivem prožili svátky, narozeniny, svatby, rozvody, narození dětí, pohřby, dneska nic takovéto neexistuje protože ty lidi mezi sebou neznáte a hlavně ti mladí nemají zájem se sdružovat se starými lidmi.

vertigo

špatné

Chybí mi lokalita. V ČR je to na pravidelný přísun papírových kapesníků.

dadulina

špatné

NikkiHeat

špatné

Jsou špatné až velmi špatné.

marci1

velmi dobré

Pro mě, mou rodinu a známé „velmi dobré“. 🙂

anonym

střední

cliwe

špatné

zjentek

velmi dobré

..ovšem pouze v politice :o

ivzez

dobré