Agneta

Jak hodnotíte Lady Gagu? Vyhaslá hvězda?

Podle mně nic jiného než Poker Face a Bad Romance nemá. Zbytek je jen „plnivo“. „P.F“ a „B.R.“ ovšem velmi uznávám jakožto světové hity:D

Nejlepší odpověď
Lamalam

Neposlouchám, nehodnotím.

Další odpovědi
Minas

No, na to že je to velmi „úspěšný“ projekt z dílničky MK Ultra svěčí plno věcí, doporučuji zhlédnout tento dokument, příjemné sledování
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=sZpwW4szhSM

zzzlatokopka

Kdo to je? 😁

anonym

Občas jí slyšímv rádi,hned přepnu,ale nemám takovej žánr vůbec rád,jsem rocker