Jak hodnotit pracovníky při výběru do firmy?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na co je taky potřebuješ, můžeš hodnotit podle vzdělání, praxe, šikovnosti,vzhledu , schopnosti se učit a podle spousty dalších kritérií

Další odpovědi
hanulka11

Musíte přeci vědět v čem mají být dobří -ve svém oboru, spolehlivý,ochotni učit se novým věcem , dochvilný , slušné vystupování, poradit si i se zapeklitým problémem, je těžké to tu jmenovat- zkrátka vybrat ty nej.....Nebojte se i vzít někoho bez praxe-vychováte si ho dle svého