Zlatý

Jak hodně vás ovlivňuje můóda? Barvy, střihy, materiály, ...

Doplňuji:
Ptám se, protože jsem ve městě viděla součeasně (šly vedle sebe) 3 mladé ženy. 2 kamarýdky a 1 kolemjdoucí.
Všechny 3 měly na sobě černé legíny, černé kozačky, černou bundu a černou kabelku.
Nelíbí se mi podobná uniformita.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Mám ráda módu:-) Ale zajímá mě v první řadě kvalita a klasika. Raději investuji do nadčasových, tradičních kousků, než do výstřelků, které nosí danou sezónu kdekdo a brzy vypadají ještě víc lacině, než když byly "trendy".

Doplňuji:
Také nemám ráda uniformitu. Btw - Legíny jsou dobré tak akorát do tělocvičny - tenhle znovuobjevený, pouliční módní trapas z osmdesátých let měl zůstat radši zapomenut...:-)
Je fakt, že lidé si dnes málo s módou hrají a oblékají se (skoro) pro všechny příležitosti dost podobně. Něco si oblíbí a hotovo. Horší varianta je ovšem ta - když se někomu něco líbí na druhém a bez soudnosti to "kopíruje". Člověk nemusí být vždy oblečen podle nějakého diktátu - protože to také svědčí o tom, že asi nemá vlastní styl - ale jsem pro to, aby jeho oděv vždy odrážel jeho osobnost, a aby byl vkusný. I to ukazuje na jeho kulturnost.

Další odpovědi:

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Vůbec.
Kupuji věci praktické,pohodlné,spíše sportovního rázu.Barvy mám své oblíbené,střihy klasika.U módních výstřelků si sebekriticky představím,jak bych v tom asi vypadala a zasměji se.Paní móda je nastálá,mně stačí,že jsem spokojená sama se sebou a cítím se dobře.

Bronzový

Neovlivňuje.

Zlatý

Nijak,jsem zastánce pohodlí a praktičnosti.

Bronzový

Málo ovlivňuje. V módě nejsem ani první, ani poslední :)

Zlatý

vůbec
Doplňuji:
k doplnění: tak to je katastrofa - aspoň vidíme, kam až to může zajít, když se lidi jak stádo vovcí módou říděj.

Zlatý

Nijak teď, ani dříve.
Doplňuji:
Mám rád věci pěkné a hlavně praktické, což mnohdy právě módní trendy opomíjí.

Pokročilý

Móda mě moc nezajímá, kupuji jen to, co se mi líbí.

Stříbrný

Vůbec,většinu dne jsem stejně v montérkách,takže nějakou modu neřeším a ať si každý myslí co chce.

Stříbrný

Částečně, vím o ní :) Všimnu si, když se začnou nosit roury místo zvonáču, dlouhá trika místo těch po pupík, volnější místo něčeho na tělo a pod. :) Mám radost, když se začne nosit něco slušivého a to nejen kvůli sobě alei kvůli tomu, co vidím kolem sebe. Sama si z módy vybírám jen co mi jakžtakž sluší, nepodřizuji se za každou cenu.

Zlatý

Mně vůbec

Bronzový

modu sleduji,modnim trendum nepodleham.mam svuj styl,zameruji se hlavne na barvy a v cem se citim dobre.co se botu tyka,vystrelky nenosim,preferuji kvalitu a prakticnost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.