Avatar uživatele
terry

Jak hodně vás ovlivňuje můóda? Barvy, střihy, materiály, …

Doplňuji:
Ptám se, protože jsem ve městě viděla součeasně (šly vedle sebe) 3 mladé ženy. 2 kamarýdky a 1 kolemjdoucí.
Všechny 3 měly na sobě černé legíny, černé kozačky, černou bundu a černou kabelku.
Nelíbí se mi podobná uniformita.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Drap, natybubu před 4172 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Odpoveď byla označena jako užitečná

Mám ráda módu:-) Ale zajímá mě v první řadě kvalita a klasika. Raději investuji do nadčasových, tradičních kousků, než do výstřelků, které nosí danou sezónu kdekdo a brzy vypadají ještě víc lacině, než když byly „trendy“.

Doplňuji:
Také nemám ráda uniformitu. Btw – Legíny jsou dobré tak akorát do tělocvičny – tenhle znovuobjevený, pouliční módní trapas z osmdesátých let měl zůstat radši zapomenut…:-)
Je fakt, že lidé si dnes málo s módou hrají a oblékají se (skoro) pro všechny příležitosti dost podobně. Něco si oblíbí a hotovo. Horší varianta je ovšem ta – když se někomu něco líbí na druhém a bez soudnosti to „kopíruje“. Člověk nemusí být vždy oblečen podle nějakého diktátu – protože to také svědčí o tom, že asi nemá vlastní styl – ale jsem pro to, aby jeho oděv vždy odrážel jeho osobnost, a aby byl vkusný. I to ukazuje na jeho kulturnost.

Upravil/a: Damiana

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?terry Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vůbec.
Kupuji věci praktické,poho­dlné,spíše sportovního rázu.Barvy mám své oblíbené,střihy klasika.U módních výstřelků si sebekriticky představím,jak bych v tom asi vypadala a zasměji se.Paní móda je nastálá,mně stačí,že jsem spokojená sama se sebou a cítím se dobře.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Neovlivňuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nijak,jsem zastánce pohodlí a praktičnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Málo ovlivňuje. V módě nejsem ani první, ani poslední :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

vůbec
Doplňuji:
k doplnění: tak to je katastrofa – aspoň vidíme, kam až to může zajít, když se lidi jak stádo vovcí módou říděj.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Nijak teď, ani dříve.
Doplňuji:
Mám rád věci pěkné a hlavně praktické, což mnohdy právě módní trendy opomíjí.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krum

Móda mě moc nezajímá, kupuji jen to, co se mi líbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Vůbec,většinu dne jsem stejně v montérkách,takže nějakou modu neřeším a ať si každý myslí co chce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Částečně, vím o ní :) Všimnu si, když se začnou nosit roury místo zvonáču, dlouhá trika místo těch po pupík, volnější místo něčeho na tělo a pod. :) Mám radost, když se začne nosit něco slušivého a to nejen kvůli sobě alei kvůli tomu, co vidím kolem sebe. Sama si z módy vybírám jen co mi jakžtakž sluší, nepodřizuji se za každou cenu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mně vůbec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

modu sleduji,modnim trendum nepodleham.mam svuj styl,zameruji se hlavne na barvy a v cem se citim dobre.co se botu tyka,vystrelky nenosim,preferuji kvalitu a prakticnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek