Avatar uživatele
Mirdas

Jak hodně to může být nebezpečné ?

Jak může být nebezpečné pro chlapa, když se jeho bývalé manželky z dřívějších manželství stanou nejlepšímy přítelkyněmy?

-
Doplňuji:
Stalo se Vám něco takového?
Třeba i za podpory obou tchýní, teda také bývalých.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3667 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Záleží na tom, co je to za chlapa a na povaze daných ex-manželek. Ovšem pokud má více bývalých manželek z dřívějších manželství a tedy pravděpodobně třetí partnerku, nejspíš to žádný svatoušek nebude, že. … No a v takových případech dovedeme my ženy být potvory a ve dvou se to táhne lépe.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Znám případ. Kdy chlap zemřel a zbyla po něm manželka a milenka. Ty dvě se kupodivu po smrti společného muže zkamarádily a dokonce společně podnikají. Inu ač se to nezdá, ale život píše romány.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Může to být nebezpečné, ale nemusí. Záleží na tom, jak bývalé manželky toto manželství prožívaly a jak se s ukončením manželství smířily. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Jednou jsem se ve zlém rozešli s jednou dívkou. No, za pár týdnů jsme se „náhodou“ seznámili s jednou dívkou, která se následně také seznámila s tou předchozí. Bylo to velmi nebezpečné a pro vztah mezi oběma dívkami smrtící.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Proč by to mělo být nebezpečné? Asi věděl, s kým žil a co asi tak může očekávat 🙂. Pokud platí řádně výživné, odpovídající věku a potřebám potomků. Je s nimi v kontaktu, zajímá se o ně a věnuje se jim, žádné nebezpečí mu nehrozí!
Znám několik takových „přátelských“ vztahů.
V případě potřeby jsme též bez problémů společně komunikovaly, naše dcery mají společného otce a babičku. Chodí na vánoční, velikonoční, narozeninová a jiná rodinná posezení společně, kde mohu být já (nebyla jsem manželka) i ta předešlá bývalá partnerka (manželka) nebo jedna z nás. Nyní jsou děvčata dospělá (31, 20), tak si vystačí s babi a tátou i samy a ta moje tam má už i švagra 🙂. Bez problému mohu k bývalé tchýni zajít na návštěvu, vždy je o čem popovídat nebo s čím pomoci.
Bohužel, pro současnou přítelkyni (ale nežijí spolu) tam pak není prostor nebývá zvána „tchýní“, děvčata ji ani neznají a nemají zájem ji poznat.
Zajímavé je když se přátelí současná partnerka s bývalou/lými :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví