Mirdas

Jak hodně to může být nebezpečné ?

Jak může být nebezpečné pro chlapa, když se jeho bývalé manželky z dřívějších manželství stanou nejlepšímy přítelkyněmy?

-
Doplňuji:
Stalo se Vám něco takového?
Třeba i za podpory obou tchýní, teda také bývalých.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Záleží na tom, co je to za chlapa a na povaze daných ex-manželek. Ovšem pokud má více bývalých manželek z dřívějších manželství a tedy pravděpodobně třetí partnerku, nejspíš to žádný svatoušek nebude, že. … No a v takových případech dovedeme my ženy být potvory a ve dvou se to táhne lépe.

Další odpovědi
suaeda

Znám případ. Kdy chlap zemřel a zbyla po něm manželka a milenka. Ty dvě se kupodivu po smrti společného muže zkamarádily a dokonce společně podnikají. Inu ač se to nezdá, ale život píše romány.

marci1

Může to být nebezpečné, ale nemusí. Záleží na tom, jak bývalé manželky toto manželství prožívaly a jak se s ukončením manželství smířily. 🙂

huxa

Jednou jsem se ve zlém rozešli s jednou dívkou. No, za pár týdnů jsme se „náhodou“ seznámili s jednou dívkou, která se následně také seznámila s tou předchozí. Bylo to velmi nebezpečné a pro vztah mezi oběma dívkami smrtící.

da ny

Proč by to mělo být nebezpečné? Asi věděl, s kým žil a co asi tak může očekávat 🙂. Pokud platí řádně výživné, odpovídající věku a potřebám potomků. Je s nimi v kontaktu, zajímá se o ně a věnuje se jim, žádné nebezpečí mu nehrozí!
Znám několik takových „přátelských“ vztahů.
V případě potřeby jsme též bez problémů společně komunikovaly, naše dcery mají společného otce a babičku. Chodí na vánoční, velikonoční, narozeninová a jiná rodinná posezení společně, kde mohu být já (nebyla jsem manželka) i ta předešlá bývalá partnerka (manželka) nebo jedna z nás. Nyní jsou děvčata dospělá (31, 20), tak si vystačí s babi a tátou i samy a ta moje tam má už i švagra 🙂. Bez problému mohu k bývalé tchýni zajít na návštěvu, vždy je o čem popovídat nebo s čím pomoci.
Bohužel, pro současnou přítelkyni (ale nežijí spolu) tam pak není prostor nebývá zvána „tchýní“, děvčata ji ani neznají a nemají zájem ji poznat.
Zajímavé je když se přátelí současná partnerka s bývalou/lými :)