Jak hodně se kroutíte, když máte zaplatit daně?

upřesním, daň z příjmu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

hodně 14% vůbec 71% málo 14%

Nejlepší odpověď

Zlatý

málo

Daně - jakkoli někdy nesouhlasím s jejich používáním, tvoří většinu státního rozpočtu - a za něco ten aparát holt hospodařit musí...
Nejsou jen daně z příjmu...
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

vůbec

Je to má povinnost!

Pokročilý

hodně

Hodně. Štve mě daň z příjmu, z nemovitosti, daň přidané hodnoty a spousa dalších daní nezývající se "poplatky". Proč mě to tak štvě? Protože se vyhazují peníze na nepřizpůsobivé, které se mají nehorázně dobře, ale matky samoživitelky třou bídu s nouzí. Protože místo toho, aby jsme měli perfektní zdravotnictví pro naše občany, tak se peníze vyhazují jinam, nebo se léčí cizáci. Ale naši si musí počkat v pořadníku na operaci a snad na ní ještě zbydou peníze.... U zubaře se platí taky nesmyslný částky. Nic proti zubařům, ti musí dostat zaplaceno, to je nez debaty, ale proč ode mě, když JÁ platím zdravotní pojištění???
Na ty šmejdy nahoře vzít pořádnou hůl a jednoho po druhém třískat hlava nehlava a že k tomu dojde a já si taky praštím !!!

Zlatý

vůbec

A je to proto, že "Pokutu platíme za to, že se chováme špatně. Daně platíme za to, že se chováme správně." :-))

Stříbrný

vůbec

Bronzový

vůbec

Placení daní mi nevadí, ale vyplňováni toho formuláře a ostatní administrativa spojená s OSVČ mě deptá.

Zlatý

vůbec

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.