Jak hodně se kroutíte, když máte zaplatit daně?

upřesním, daň z příjmu

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

málo

Daně – jakkoli někdy nesouhlasím s jejich používáním, tvoří většinu státního rozpočtu – a za něco ten aparát holt hospodařit musí…
Nejsou jen daně z příjmu…
😉

Další odpovědi
anonym

vůbec

Je to má povinnost!

tforro

hodně

Hodně. Štve mě daň z příjmu, z nemovitosti, daň přidané hodnoty a spousa dalších daní nezývající se „poplatky“. Proč mě to tak štvě? Protože se vyhazují peníze na nepřizpůsobivé, které se mají nehorázně dobře, ale matky samoživitelky třou bídu s nouzí. Protože místo toho, aby jsme měli perfektní zdravotnictví pro naše občany, tak se peníze vyhazují jinam, nebo se léčí cizáci. Ale naši si musí počkat v pořadníku na operaci a snad na ní ještě zbydou peníze… U zubaře se platí taky nesmyslný částky. Nic proti zubařům, ti musí dostat zaplaceno, to je nez debaty, ale proč ode mě, když JÁ platím zdravotní pojištění???
Na ty šmejdy nahoře vzít pořádnou hůl a jednoho po druhém třískat hlava nehlava a že k tomu dojde a já si taky praštím !!!

marci1

vůbec

A je to proto, že „Pokutu platíme za to, že se chováme špatně. Daně platíme za to, že se chováme správně.“ 🙂

Emefej

vůbec

Klaproth

vůbec

Placení daní mi nevadí, ale vyplňováni toho formuláře a ostatní administrativa spojená s OSVČ mě deptá.

Lamalam

vůbec