Pokročilý

Jak hodně jste založeni penězmi. (vše v mezích slušnosti)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Průměrný (Normální)

Doplňuji:
Sice chybí definice, co je co za kterou možnost, ale složenky platím, jídlo si také koupím a ještě stačím spořit sobě i dceři, ale že bych chodil po obchodě a házel bez rozmyslu do vozíku potraviny, na to tedy nemám (ale je to krásná představa).

Další odpovědi:

Stříbrný

Podprůměrný (Chudý)

Bohužel, počítám každou korunu, potraviny, pes, občas benzin a před Vánoci mám každý rok osypky a dnes jsem zrovna počítala kde vzít na STK v červnu a na pobyt na stařičké chalupě v létě, kde je nutno koupit dřevo, brikety, zaplatit spotřebu vody a podvojmo odvoz odpadu, ikdyž ho platím v místě bydliště.....asi prodat chalupu, nejspíš...-:( Vlastně se divím, že "ti nahoře" nechtějí zaplatit daň za přepych i za pomalu 20 let starou Felicii, ale i na to určitě dojde:-(

Stříbrný

Průměrný (Normální)

Doplňuji:
Tak jako většina lidí. Běžně se tomu říká "z ruky do huby". Na jídlo je, na bydlení je, na oblečení je a někdy také zbude na nějaké ty nepotřebnosti. Říkám tomu "že občas se musí také něco spálit".

Průměrný (Normální)

Mam na jídlo které mi chutná, můžu si dovolit cestovat vlastním autem když potřebuji, mohu se věnovat svým zálibám. V jedné zemi bych možná byl považován za bohatého, zde v EU je to normální.
Doplňuji:
oprava: ne v jedné ale "v nějaké jiné"

Průměrný (Normální)

Vždycky záleží na tom s čím se poměřujete. Pokud to bude bezdomovec, jsem boháč, pokud se poměřuji k panu Kellnerovi a jeho PPF, jsem jako ten bezdomovec. Mimochodem, pokládat tuto otázku komukoliv považuji za poněkud impertinentní a to i vůči zlodějům. Ti stejně nepřiznají, že si nakradli. Přinejmenším to něco vypovídá o tazateli.

Zlatý

Průměrný (Normální)

kdyby nedocházelo k prasárnám v práci, jako např. přidělování objemu práce podle oblíbenosti u šéfový, byl by ten průměr ještě o něco lepší.

Bronzový

Podprůměrný (Chudý)

Doplňuji:
Zatím jsem celkově v mínusu.

Bronzový

Nadprůměrný (Bohatý)

aspon si to myslim.mam svuj dum,ktery jsem dostala darem,nasetrene penize take,ale jaksi se bohata necitim.asi to bude tim,ze mi vse spadlo zcela nahodne do klina.to zrovna cloveka neobohati,i kdyz bohaty je.

Diskuze k otázce

Zlatý

hanulka11

Proč se ptáš???Nepůjčím :D:D:D

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.