Heřman

Jak hodně jsou potřebné cihly v kotly?

Kotel Dakon Dor 25 a kde by bylo možné sehnat tyto cihly.

Nejlepší odpověď
gecco

Jsou potřebné ´velmi´ – chrání plechy před přímým plamenem (bez nich se rapidně zkracuje životnost kotle – v závislosti na palivu).
Koupíš je leckde – https://www.go­ogle.cz/search?q=Da­kon+Dor+25+n%C3%A1hrad­n%C3%AD+d%C3%A­Dly&client=ope­ra&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl­&oq=Dakon+Dor+25+n­%C3%A1hradn%C3%AD+d%C3­%ADly&gs_l=he­irloom-serp.3...18667­.21909.0.22122­.13.9.0.0.0.0­.0.0..0.0....0­...1ac.1.34.he­irloom-serp..13.0.0.c6xwLUw7BPA – najdi si prodejnu nedaleko, ať tě ´nezrujnuje doprava…
😉

Další odpovědi
honza19hk

musí tam být,jinak se ti propálí nebo zkroutí stěna kotle,nehledě na to že od toho pak může být požár. Cihly pokud je nabízejí seženš tam kde jsi kotel koupil nebo v každé prodejně této značky.