marcelkacz

Jak ho zničit?

Už jste určitě někdo z vás hrál Numen Contes of Heroes. A já bych potřebovala jak mám porazit MECHANICKÝ DIV, který hlídá vstup do jeskyně. Jak ho mám porazit je silnej a navíc se furt uzdravuje.
Doplňuji:
armádu? kde ji asi tak mám vzít tam sem na všechno sama a ten je tam jenom jedem asi si to pleteš s jinou hrou

Odpovědi
BIGFOOT

Jez hodně špenátu jako Pepek námořník a uvidíš to šou.BIGFOOT Víc hlav víc ví:)

bigbít

Já tyhle zneškodňovala již ze začátku, vzít si na ně tu správnou armádu a kouzla a dostatek many…lepší radu bohužel nemám…