Jak ho získat zpátky?

poznali jsme se přes internet,měli jsme stejné problémy,jemu začla jeho ex zahýbat a mě ten muj také.Asi dva měsíce jsme si psali,pak jsme se sešli a zamilovali jsme se do sebe...ALe po 3 měsících mě pustil k vodě s tím že byl rok sám a zvykl si na samotu.Že mi nechce lhát a tahat mě za nos s tím jak moc mě miluje a tak...Ale já ho pořád strašně miluji a chtěla bych ho zpátky.......

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Lásku si nemůžeme vynutit, ani vyprosit. Buď je a nebo není. Musíš se s tím smířit, chce to jen čas. :-))

Další odpovědi:

Zlatý

co se vztahů týká, lidé je rádi vyhledávají a pak, když z toho "získají nějakej svůj dojem", začnou "očekávat", že vztah bude utužovat a opečovávat "ten partner" a nebo, že se to udělá nějakou lstí samo. Potíže ve vztahu hledají jen VYJÍMEČNĚ u sebe ..takže bejt na tvým místě, tak v prvé řadě se mnohem hlouběji zabejvám faktem, že partner chce bejt vždycky sám, zrovna když je se mnou ..všeobecně
Doplňuji:
viz milablond, jak využít lsti- "bude jen otazkou casu, kdy se vrati, ale vrati" ..jasnej chladnokrevnej kalkul ;o

Pokročilý

Nevim, co je na samote pozitivniho... Ano, par veci se najde, ale zadna z nich neprevazuje nad tim sdilet svuj zivot s nekym druhym. Pokud tedy nema jinou, ci se nezamiluje do jine, bude jen otazkou casu, kdy se vrati, ale vrati. NIKDO NECHCE BYT DLOUHODOBE SAM!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.