Zlata 86

Jak ho získat zpátky?

poznali jsme se přes internet,měli jsme stejné problémy,jemu začla jeho ex zahýbat a mě ten muj také.Asi dva měsíce jsme si psali,pak jsme se sešli a zamilovali jsme se do sebe…ALe po 3 měsících mě pustil k vodě s tím že byl rok sám a zvykl si na samotu.Že mi nechce lhát a tahat mě za nos s tím jak moc mě miluje a tak…Ale já ho pořád strašně miluji a chtěla bych ho zpátky.......

Nejlepší odpověď
marci1

Lásku si nemůžeme vynutit, ani vyprosit. Buď je a nebo není. Musíš se s tím smířit, chce to jen čas. 🙂

Další odpovědi
zjentek

co se vztahů týká, lidé je rádi vyhledávají a pak, když z toho „získají nějakej svůj dojem“, začnou „očekávat“, že vztah bude utužovat a opečovávat „ten partner“ a nebo, že se to udělá nějakou lstí samo. Potíže ve vztahu hledají jen VYJÍMEČNĚ u sebe ..takže bejt na tvým místě, tak v prvé řadě se mnohem hlouběji zabejvám faktem, že partner chce bejt vždycky sám, zrovna když je se mnou ..všeobecně
Doplňuji:
viz milablond, jak využít lsti- „bude jen otazkou casu, kdy se vrati, ale vrati“ ..jasnej chladnokrevnej kalkul ;o

milablond

Nevim, co je na samote pozitivniho… Ano, par veci se najde, ale zadna z nich neprevazuje nad tim sdilet svuj zivot s nekym druhym. Pokud tedy nema jinou, ci se nezamiluje do jine, bude jen otazkou casu, kdy se vrati, ale vrati. NIKDO NECHCE BYT DLOUHODOBE SAM!