lucinka2001

Jak ho zbalit

Líbí se mi kluk.já jsem ze sedne a on s osme.povidama si spolu asi pul roku. když mluvím s jinyma tak se stydim.vždycky ve frontě na oběd mi nečekaně zaklepe na rameno a dělá jakoby nic a pak povidame.Mám ho rada ale on si takhle hodně povídá i s jinyma.Jak se s nim ještě víc sbližit?on není oblibe

Nejlepší odpověď
ivzez

Lucinko,
opakováním stejné otázky pod různými názvy
porušuješ zdejší pravodla.

Buď používej doplnění otázky nebo diskutuj
v dikuzi pod otázkou.

Na jedno téma už asi pátá otázka …
Doufám, že to někdo brzy smaže.

Další odpovědi
setapouch

S takhle blbou holkou nebude určitě chtít mít nic společného. Napřed začni používat to, co máš mezi ušima. Pokud tam nic použitelného nemáš, používej to, co máš mezi nohama.

quentos

našeptávač tady není pro srandu králíkům, otázka tady už byla minimálně desetkrát:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=jak+sbalit+klu­ka