popelka

Jak ho přimět aby vrátil peníze??

po 2lvztahu na h jsem procitla.přišla jsem o 20tis které slíbil že vráti do týdne a už je to přez rok.nido to neví že jsem mu je pujčila.na sms nereag.jen se chce pořát videt.opravdu bojím se ho.nyní napsal že mu vyhrožuju že mě udá.jak peníze dostat zpátky.nechci problémy.pomoc­.přece mu je nenechám.jsem sama s malým klukem..

Nejlepší odpověď
anonym

Chybicka se vloudila,duvera fuc,ale je to smutne,ze takovy sobec a bezcita,vyuzil dobrou dusicku.Nevim popelko,asi se s tim musis smirit,ze jsi naletela.To se mu vrati nejakym osklivym zpusobem,to jedine te muze potesit i kdyz jsi s toho ted nestatna.Priste vse na papir,at je laska sebevetsi.Laska-nejde pres penize,dnes uz to vis.

Další odpovědi
straširybka

asi bych s ním skončila, ty peníze stejně neuvidíš, smiř se s tim, ale zase na druhou stranu lepší 20 než třeba 200. příště si dáš pozor aspoň 🙂 a od tohohle chlapa ruce pryč, už bych mu nepsala, ani nevolala a už vůbec se nescházela. změň třeba číslo, aby ti ani on nemohl psát.

anonym

bohuzel popelko, kdyz neexistuje smlouva vlastne ho nic k nicemu nezavazuje (pouze slusnost a te dostatek evidentne nema, zkratka je to gauner).

Ted kdyz ho „oficialne vydiras“ 🙂 se citi v pozici kdy si muze vymyslet a udelat prakticky cokoliv aby si za tech dvacet radsi koupil telku nez ti ji vratil, protoze vic uz v tvych ocich stejne neklesne…

nechal bych to plavat a poucil se pro priste. Ztratit 20 v takove situaci je vlastne jeste celkem lacine, jsou lide kteri nekomu naleteli takovym zpusobem, ze splaci svou dan z naivity cely zivot.

BEAES

Zkuste ho uhánět přes SMS, nebo voláním, napište mu číslo vašeho účtu a nuťte ho, ať tam peníze přepošle, třeba ho to vaše volání a SMS bude obtěžovat a něco pošle, ale opravdu záleží na člověku a jeho svědomí. Mému příteli se to podařilo a po ročním uhánění má na účtu alespoň polovinu peněz. Pokud ale z něho máte strach,asi to bude těžší, držím moc pěsti. Je to zlé být v dnešní době sama s dítěte, určitě těch peněz moc nemáte.....

anonym

udat vás nemůže pokud nemá důkaz že mu vyhrožujete,já taky půjčila peníze jen na dobré slovo a nevrátili mi je,neměla jsem o půjčce žádný doklad tak nic nezmůžu,je to smutné

ReHu

Zkus navrhnout setkání někde na veřejnosti. Třeba v kavárně či na oběd apod.

vlastina

Raději se rozlučte s penězi i s ním,do budoucna je to pro Vás ponaučení.