Avatar uživatele
popelka

Jak ho přimět aby vrátil peníze??

po 2lvztahu na h jsem procitla.přišla jsem o 20tis které slíbil že vráti do týdne a už je to přez rok.nido to neví že jsem mu je pujčila.na sms nereag.jen se chce pořát videt.opravdu bojím se ho.nyní napsal že mu vyhrožuju že mě udá.jak peníze dostat zpátky.nechci problémy.pomoc­.přece mu je nenechám.jsem sama s malým klukem..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, anonym, straširybka před 5008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Chybicka se vloudila,duvera fuc,ale je to smutne,ze takovy sobec a bezcita,vyuzil dobrou dusicku.Nevim popelko,asi se s tim musis smirit,ze jsi naletela.To se mu vrati nejakym osklivym zpusobem,to jedine te muze potesit i kdyz jsi s toho ted nestatna.Priste vse na papir,at je laska sebevetsi.Laska-nejde pres penize,dnes uz to vis.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
straširybka

asi bych s ním skončila, ty peníze stejně neuvidíš, smiř se s tim, ale zase na druhou stranu lepší 20 než třeba 200. příště si dáš pozor aspoň 🙂 a od tohohle chlapa ruce pryč, už bych mu nepsala, ani nevolala a už vůbec se nescházela. změň třeba číslo, aby ti ani on nemohl psát.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

bohuzel popelko, kdyz neexistuje smlouva vlastne ho nic k nicemu nezavazuje (pouze slusnost a te dostatek evidentne nema, zkratka je to gauner).

Ted kdyz ho „oficialne vydiras“ 🙂 se citi v pozici kdy si muze vymyslet a udelat prakticky cokoliv aby si za tech dvacet radsi koupil telku nez ti ji vratil, protoze vic uz v tvych ocich stejne neklesne…

nechal bych to plavat a poucil se pro priste. Ztratit 20 v takove situaci je vlastne jeste celkem lacine, jsou lide kteri nekomu naleteli takovym zpusobem, ze splaci svou dan z naivity cely zivot.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Zkuste ho uhánět přes SMS, nebo voláním, napište mu číslo vašeho účtu a nuťte ho, ať tam peníze přepošle, třeba ho to vaše volání a SMS bude obtěžovat a něco pošle, ale opravdu záleží na člověku a jeho svědomí. Mému příteli se to podařilo a po ročním uhánění má na účtu alespoň polovinu peněz. Pokud ale z něho máte strach,asi to bude těžší, držím moc pěsti. Je to zlé být v dnešní době sama s dítěte, určitě těch peněz moc nemáte.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

udat vás nemůže pokud nemá důkaz že mu vyhrožujete,já taky půjčila peníze jen na dobré slovo a nevrátili mi je,neměla jsem o půjčce žádný doklad tak nic nezmůžu,je to smutné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Zkus navrhnout setkání někde na veřejnosti. Třeba v kavárně či na oběd apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Raději se rozlučte s penězi i s ním,do budoucna je to pro Vás ponaučení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek