Avatar uživatele
Aukkimi

Jak ho nějak „neztratit“!?

Zdravím…
Vím že bych si tohle měla nechat do „holčičí poradny“ či podobně…
Ale zatím jsem vždy na této stránce se svou otázkou nalezla správné a skvělé odpovědi, takže píšu prostě sem.
Od minulého roku, tedy od února konkrétně, se mi líbí kluk v mé nové třídě kam jsem nastoupila. Nějaké náznaky tam byly, oční kontakt a podobně, ale vůbec jsme spolu nemluvili. Ne že bych to nezkoušela.
Před přibližně třemi měsíci jsem mu napsala že se mi líbí a že ho mám „opravdu ráda“ ale on mi neodepsal. Nic. Ani po týdnu. Po měsíci. Ani mi třeba neřekl ne.
Obvykle mu posílám úkoly, ale když jsem mu jednou napsala zprávu, zablokoval si mě a už mu nemůžu poslat ani debilní úkol.
Aby řekla pravdu, cítím se totálně na sra*ku. Dnes už si že mě dělá legraci, utahuje si že mě s ostatními spolužáky třeba když stojím u tabule otočená zády, napodobuje mě..
Všichni mi dávno řekli ať se na něj vykašlu. Ale to nejde. …
Když
mi prostě řeknou ať na něj zapomenu
tak si uvědomím že už nikoho přesně takového jako on v životě nepotkám.
Co.. Mám dělat… Prosímvás…?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Milá Aukkimi, přízeň a lásku si nelze vyprosit, vynutit. Buď je, nebo není. Víš kolik kluků ještě poznáš? Ten pravý na tebe někde čeká, neboj. 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Aukkimi Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

To je od začátku všecko špatně. Tys měla počkat, až tě osloví on, nebo aspoň až to bude tutovka, že se mu taky líbíš. Teď nezbývá, než ho nechat plavat. Lhostejnost, ignorování. Jedině tak by se ještě mohl chytit, i když pochybuju. Pro kluka není nic odpudivějšího než dotěrná holka, prostě proto, že taková je divná. Kluci nechtějí divné holky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rakira

jak ti jiz bylo zdeleno, kluci opravdu nemaji radi doterne holky (ze mu rikas jak ho mas rada a.tak podobne) kor kdyz jsi jeste na zakladce. Musis pockat az se ty budes nekomu libit a pamatuj nikdy nerikej NIKDY! vetsinu holek si kluci najdou a uvidis, ze budes stastna dlouho :) na zakladce jsou caste ty prvni lasky a ostatni kravinky :) jedna holka u nas ve tride ma rada jednoho kluka a furt za nim leze a on je o dva roky starsi a nema o ni zadny zajem. kdyby se opravdu milovali, on by o ni musel projevit alespon trosku zjem. je to ta laska na prvni pohled ktera ma spatne nasledky na strane holky :( musis se s tim bejak smirit ! hlavu vzhuru, on se nekdo najde az budes mit spravny vvek (19–25?) tak hodne stesti ahoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Kluk který se ti za zády posmívá ? No nevím, někteří tak možná vyjadřují své sympatie. Já bych asi doporučil se poohlédnou po někom normálnějším.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

A tenhle problém je v kategorii „Vzdělání a práce – Základní školy.“ No tak – vzdělávej se…

před 2639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klumprt

Tak problém vznikl během vzdělávání se na základní škole, tak vo co de?! 🙂

před 2639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 2639 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek