Kubas11

Jak fungují takové aukce ?

http://www.snad­naaukce.cz/.Ptám protože sem nikdy to nedělal
a ani nechýpu složku vyber si výhru( jak na to)

Nejlepší odpověď
MacChill

Takovýmto aukci se pokud možno vyhýbejte. Aukce funguje tak, že si nakoupíte kredity které jsou třeba k vydražení předmětu: 1 příhoz = 1 kredit. Takže pokud se někdo pokusí vydražit vybraný předmět musí zaplatit za každý příhoz + výslednou částku (která bývá opravdu líbivá 🙂

To vše by bylo docela v pořádku. Ovšem já jsem přesvědčen (a nejsem sám) o malé drobnosti. a to že aukcí se ůčastní speciální naprogramovaní BOTI (chová se to jako klasický návštěvník ale není to nic živého)
Takovýto BOT vás donutí přebíjet jeho příhozy těmi vašimi tzn. že z vás dostává peníze a nakonec zařídí aby aukci vyhrál sám. Předmět tedy zůstane společnosti stejně jako korunky, které jste utratili za kredity. Ano, zní to jako praštěnost, ale prohlídněte si přezdívky výherců aukcí, věříte že to jsou opravdu lidé?