Michal Kole

Jak fungují platební terminály v obchodě nebo přenosné v hospodě? kam je to zapojeno? Jak se data dostanou do banky?

Nejlepší odpověď
anonym

Posílají data přímo, tak jako při telefonování, některé až po připojení pomocí bluetooth.

Další odpovědi
briketka10

v obchodě jdou data do IT centrály daného obchodu a pak do spořitelny
v hospodě jak uvedl klubru
Doplňuji:
myslela jsem Hypermarket v obyčejném obchodě myslím, že jde signál ihned do spořitelny..