Jak fungují ovulační testy?

Ahoj, nedaří se mi otěhotnět a lékař mi proto doporučil koupit si ovulační testy. Jak fungují?

Odpovědi
Janulka

Ahoj, myslím, že na tomto odkazu je to velmi hezky vysvětlené. http://www.te­hotenskytest.cz/o­vulacni-test-LH28.php
Hodně štěstí!

Linamo

Zjednodusene receno jako testy tehotenske, tj. v moci detekuji prislusne hormony, ktere se v moci jinak za normalnich okolnosti nenachazeji. Tj. podle koncentrace – nulova nebo „nejaka“ (nenulova) je pak test negativni nebo pozitivni.