salsa verde

Jak funguje Ulozto?

Nabídla se mi jen stránka s ceníkem kreditu…

Nejlepší odpověď
Lucijej

Mně funguje úplně normálně.

Další odpovědi
iceT

Zkuste kliknout na nápis -uložto-ve fialovém pruhu nahoře na stránce,měla by se ukázat hlavní stránka.

bolak

Tak to buď ráda že nemáš adblock, to bys to měla úplně prázdný :)

Zkus jinej prhlížeč, jestli ti to poběží tam. Hlavní stránka je > http://ulozto.cz/
A funguje to (když to funguje) takže dáš „nahrát soubor“ tím ten soubor (nečekaně) nahraje „kamsi“ a až bude nahranej „kdesi“, tak ti uložto vyhodí odkaz na ten soubor a ten pak můžeš poslat komukoli..... třeba bráchovi, mámě, bibičce, prostě vopravdu komukoli. Já bych ti moch všechny ty lidi kterejm to můžeš poslat vyjmenovat, ale bylo by to nadlouho.

Ale jestli máš zájem, tak není problém, dej vědět a já ti pošlu seznam všech těch lidí do interní pošty…

hanulka11

párkrát jsem to použila když jsem se vkládala fotku bylo to rychlé