vyneve

Jak funguje těsnění u hydraulického válce?

Nikde na internetu jsem to nenašel a neumím si představit, jak to funguje. Z hydraulických pístů na olej (zduch!) a tyto látky z nich neunikají ani při extrémním tlaku. Jak je to možné? děkuji

Odpovědi
franku

Těsní to manžeta a dle tlaku má tvar a materiál.Je to sice jednoduše řečeno,ale je to tak.

badisko

zde je to rozepsane podrobne a mas tam i obrazky…kdyby ti to hlava nebrala..www1­.fs.cvut.cz/cz/u1211­3/…/Becka/pred­n_design_KON_I12­.ppt