štamgast

Jak funguje tento e-mail?

http://letecka­posta.cz/239079148
Nechápu. Karta, na kterou myslím opravdu zmizí!

Nejlepší odpověď
Larissa

Jednou tam jsou takové karty, jednou zase jiné… můžeš myslet kteroukoli, ale ani jedna se tam vícekát neukáže… je to primitivní…

Další odpovědi
Sůwa

Odpovědět neumím, ale budu to zkoušet ještě několikrát. Super !!! 🙂
(než to nějaký negramot smaže )

barnajka

Nejde mi to přehrát, ale asi tuším o co jde – stará finta s Copperfieldem, taky jsem nad tím kdysi kroutila hlavou :) Všimni si VŠECH karet v první ‚sadě‘..a potom porovnej se sadou druhou.
Vyměnily se kompletně všechny karty, ne jen jedna…čili ať už sis myslel kteroukoliv, ta tvá zmizne zákonitě vždycky. Jde o to, že ty si toho ale vůbec nevšimneš, protože se pekelně soustředíš jenom na tu svou jednu jedinou ;)

M.

Změní se totiž všechny karty a jedna ubyde úplně ;)

pusinka50

Ty brďo! Tak to fakt nechápu! 🙂