AmazedWolf

Jak funguje tato stránka?

http://kouzel­nik.karelbot.cz/

Nejlepší odpověď
Drap

Je to jen matematika

Další odpovědi
Jose1f

Ahoj, nemusíš být expert, abys tento „zázrak“ pochopil. Všímni si, že se pokaždé objeví písmenko, které se nachází pod čísly 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72, 81. Také si všimni, že ať začneš od jakéhokoli dvojmístného čísla od 10 do 99, že ti vždy vyjde některé číslo z výše uvedené násobilky devíti. Potom stačí, aby program vždy v každém novém kole vyměnil vedle těchto čísel písmenka a iluze zázraku je dokonalá.
Jestli chceš, můžeš i ty předvídat, jaký obrazec koule „vyplázne.“ Stačí kliknout na „Zeptej se Karla“ a podívat se, jaký obrazec je vedle čísla 81 (nebo 72, 63 atd). Ten obrazec se objeví v jeho odpovědi. Když to ukážeš někomu, kdo to nezná, tak budeš také za kouzelníka.

Hádanka je to zajímavá, už se tu o ní psalo, ale měnily se obrázky v kouli.
Ať žijí zázraky!