leporela22

jak funguje tato karta a jde připojit do každého stolního pc?

Dobrý den zajímalo by mě jestli by toto šlo dát do normálního stolního pc nebo můsí na to být specialní slot ? http://www.gi­gacomputer.cz/cs/zbo­zi/68854-minipci-wifi-karta-broadcom.html

Odpovědi
Segi

Do stolního pc to jen tak nepůjde. Je určená do mini pci slotu, která sa používa v notebooku. Ale po zakoupení odpovídající redukce to půjde.

cochee

Však to tam máš napsáno: „…umožňuje pracovat v notebooku…“ Ve stolním PC přímo ne, notebooky a stolní PC nemají ani jeden vnitřní slot stejného typu.

S redukcí, jak říká Segi, by to samozřejmě šlo. Ale to jsou kačky navíc. Lepší je otevřít skříň PC, podívat se, jaké sloty máš volné a podle nich (PCI anebo PCI-E×1) koupit kartu. Máš-li volný obojí druh slotu, pak podle ceny ;)