A&N

Jak funguje seznamovací vagon??

Ahoj, s kamarádkou bychom chtěly vyzkoušet seznamovací vagon na trase metra A. Máte s tím někdo zkušenosti? Jak to funguje? Když se vám někdo zalíbí, tak k němu přijdete a řeknete si o číslo nebo co? Prosíme o radu.
Díky ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Předpoklad byl, že v tomto vagonu budou cestovat zejména lidé s chutí (potřebou) se seznámit.
V praxi – pokud vím, si nikdo ničeho moc nevšiml a do vagonu nastupovali i ´obyčejní´ cestující…
😉
No – spíše, než po někom „číslo“ chtít je lepší mu své nabídnout, ne? Nebo – ještě lépe, nejprve si chvíli s dotyčným povídat.