Kerynka

Jak funguje první odběr krve?

Zajímalo by mě to zda se musím před prvním odběrem ve fakultní nemocnici objednávat nebo zda můžu přijít jen tak :)

Odpovědi
www

Otázka je v kategorii Děti, tedy děti darovat krev nemohou.
Více ve zdroji.

Zdroj: www.nemzn.cz/vis­mo/dokumenty2­.asp?id_org=600118&id=­138907&p1=20106

anonym

Myslíš – pokud jde o dárcovství krve?
😉
Je velmi vhodné se předem objednat – před vlastním ´dárcovským´ odběrem ti provedou ´pár´ vyšetření.
Ale nevyhodí tě, ani když přijdeš ´jen tak´ – jen počítej s tím, že první budou právě ta vyšetření, na darování si s tebou smluví termín.