karel123

Jak funguje program EasyTune 6?

zdravím, chtěl bych se zeptat jak funguje program easytune6, včera jsem si ho nainstaloval s tím že si nataktuju procesor(AMD triplecore 2.8ghz X3), dal sem turbo boost s tím že mi přidá třeba ke každému jádru ± 300mhz , dal sem zapnout turbo boost a najednou mi pc ukazuje že mám AMD Phenom™ II X4 20 Processor 2800ghz, tak by mě zajímalo jestli je to správně že mi to „přidalo“ Jádro navíc? :D

Odpovědi
anonym

Nebylo by lepší vyměnit součástky v počítači za novější, doporučoval bych základní desku ASROCK FM2A58M-DG3+ a procesor AMD A8–7600