Dom Tailor

Jak Funguje PayPal, máte s tímto způsobem placení po internetu zkušenosti?

Dobrý den, zajímalo by mě, jak vlastně funguje PayPal…
Konkrétně zda-li potřebuji mít kreditní kartu a účet, nebo jestli se to dá nějak dobýt hotovostí, podobně jako kredit u mobilu… Předem děkuji za všechny odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

V podstatě je to platba přes vaší platební kartu (údaje o kartě paypalu svěřujete) ten pak z karty strhává peníze a platíte s nimi na internetu za různé služby jen na základě autorizace jménem/heslem paypalu

Anetahakl

Zakládal si někdo v poslední době digitální peněženku? používáte ji aktivně? poradíte mi jak na to?

MartinZap

Ano zakládal jsem si multi-měnovou digitální peněženku, díky které se vyhýbám ztrátám na převodech, je to velice jednoduché si ji založit. Peněženka se dá aktivovat okamžitě.

Anetahakl

Jak se to tedy dělá? je to složité? trvá to dlouho? a určitě je to bezpečné?

MartinZap

Podívejte se na stránky, kde jsem si digitální peněženku dokázal okamžitě aktivovat exactly .cz, celkově je to velice dobře zabezpečený systém, který používají i na eshopech.